Obchodní podmínky

Klára Nováková
Klára Nováková
listopadu 29, 2023

Úvod

Vítejte na webových stránkách Erotické Masáže Čelákovice, které jsou provozovány pod názvem masaze-celakovice.cz. Tyto obchodní podmínky upravují práva a povinnosti návštěvníků, klientů a provozovatele webu v souvislosti s poskytováním služeb erotických masáží. Prostřednictvím webu masaze-celakovice.cz poskytujeme informace o nabídce erotických, relaxačních a tantra masáží v Čelákovicích a jejich okolí. Uvědomte si, že vstupem na naše webové stránky a využitím našich služeb, vyjadřujete svůj souhlas s těmito podmínkami.

Služby

Naše služby zahrnují podrobné informace o masážních salónech specializujících se na erotické, relaxační a tantra masáže. Poskytujeme kontaktní informace, ceny, fotografie a popisy služeb, které masážní salóny nabízejí. Dále poskytujeme možnost rezervace masážních sezení přímo prostřednictvím našeho webu. Cílem našich služeb je umožnit klientům nalezení ideálního masážního salónu, který vyhovuje jejich individuálním potřebám a přáním.

Osobní údaje a soukromí

Ochrana osobních údajů a soukromí našich klientů je pro nás prioritou. Veškeré informace získané prostřednictvím naší webové stránky jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony o ochraně osobních údajů. Veškeré osobní informace, včetně kontaktních údajů, jsou shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely poskytování našich služeb, a nejsou bez výslovného souhlasu klientů poskytnuty třetím stranám.

Práva a povinnosti

Klienti se zavazují k poskytnutí pravdivých a úplných informací při využívání našich služeb. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu nebo ukončení kterékoliv služby bez předchozího upozornění. Klienti mají právo na storno rezervace v souladu s podmínkami stanovenými příslušným masážním salónem.

Práva a povinnosti provozovatele

Provozovatel se zavazuje poskytnout přesné a aktuální informace na webových stránkách. V případě jakýchkoli změn nebo aktualizací služeb bude informovat klienty prostřednictvím webu nebo e-mailu. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé v důsledku využívání služeb uvedených na webové stránce.

Pro jakékoli dotazy nebo obavy ohledně našich obchodních podmínek, prosím, kontaktujte majitelku stránek, Kláru Novákovou na adrese [email protected], Pekařská 12, 602 00 Brno, Czechia.

Napsat komentář