Ochrana soukromí

Klára Nováková
Klára Nováková
listopadu 29, 2023

Zásady ochrany osobních údajů

Naše společnost, provozující webové stránky masaze-celakovice.cz, si velmi váží důvěry našich klientů a návštěvníků. Z toho důvodu přikládáme velký význam ochraně vašeho soukromí a bezpečnosti osobních údajů, které nám poskytujete. V souladu s platnými právními předpisy (GDPR a další české právní normy) přistupujeme k ochraně osobních údajů velmi zodpovědně a s maximální možnou péčí. Tento dokument popisuje, jaké osobní údaje shromažďujeme, jak s nimi nakládáme, jaká jsou vaše práva a jak je můžete uplatnit. Naše postupy se mohou časem měnit, proto doporučujeme tento dokument pravidelně kontrolovat.

Osobní údaje, které shromažďujeme, zahrnují vaše jméno, kontaktní údaje jako je e-mailová adresa a telefonní číslo, a to v případě, že se na nás obrátíte s dotazem, přihlásíte se k odběru našich služeb, nebo se zúčastníte našich akcí či soutěží. Tyto údaje používáme primárně k tomu, abychom vám mohli poskytovat naše služby na nejvyšší možné úrovni, informovat vás o novinkách a akcích, a k přímému marketingu, pokud jste nás k tomu předem oprávnili. Zabezpečení vašich osobních údajů je naší nejvyšší prioritou, a proto jsme zavedli řadu technických a organizačních opatření, která zajistí vysokou úroveň ochrany.

Vaše osobní údaje mohou být předávány třetím stranám pouze v případě, že to vyžaduje zákon, nebo pokud to je nezbytné pro poskytování našich služeb (např. logistickým společnostem). Vždy ale zaručujeme, že tyto subjekty jsou vázány odpovídajícími dohodami o ochraně údajů a nezpracovávají vaše údaje pro žádné jiné účely.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů, přání nebo obav ohledně zpracování vašich osobních údajů nás neváhejte kontaktovat. Vaše dotazy nebo připomínky nám můžete zaslat na e-mail: [email protected] nebo poštou na adresu: Klára Nováková, Pekařská 12, 602 00 Brno, Česká republika. Jsme zde, abychom vám pomohli a zajistili vaše spokojenosti s našimi službami.

Napsat komentář